Finał konkursu odwołany

  • 0

Finał konkursu odwołany

Category:Bez kategorii

Finał konkursu który miał odbyć się 21 października 2020 r. zostaje odwołany.

Wyniki XXVII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem: OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Czerwionka-Leszczyny 2020

Temat:  Foliowy świat – być albo nie być

NAGRODY

KATEGORIA I – PRZEDSZKOLA:

Marysia Lach (l. 4),
Przedszkole Nr 4 w Rybniku, praca pod kierunkiem Ewy Swaczyny

Kaja Król (l.5),
Przedszkole Nr 4 w Rybniku, praca pod kierunkiem Ewy Swaczyny

Szymon Oleś (l.6),
Przedszkole Nr 6 „Pod Jarzębiną” w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Janiny Bindy

Martyna Jarka (l.6),
Przedszkole „Bajkowy Ogród” w Bełku,
praca pod kierunkiem Danuty Szulik

Jakub Lampkowski (l.6),
Przedszkole Nr 4 w Rybniku, praca pod kierunkiem Ewy Swaczyny

Hubert Skornia (l.6),
Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Pawłowie,
praca pod kierunkiem Aleksandry Fic

Eugenia Sushko (l.6),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku, 
praca pod kierunkiem Marii Bugdol

Marta Fischer (l.7),
Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim,
praca pod kierunkiem Magdaleny Zaton

Igor Wasiak (l.7),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku, 
praca pod kierunkiem Marii Bugdol

KATEGORIA II – SZKOŁY PODSTAWOWE Klasy I–IV:

Kacper Raczek (l.7),  
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Barbary Domżoł

Emilia Urbańska (l.7),
Pracownia Plastyczna GIR-a, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,
praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

Emilia Żymła (l.7),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku,
praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

Alina Kapol (l.8),
Pracownia Plastyczna GIR-a, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,
praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

Agata Lip (l.8),  
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Michalina Miksztan (l.8),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku,
praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

Julia Morylska (l.8),
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Rudzie Śląskiej,
praca pod kierunkiem Moniki Węgorek

Pola Wiera-Rymarczyk (l.8),
Miejski Ośrodek Kultury „Rebus” w Żorach,
praca pod kierunkiem Elżbiety Pierchały

Natalia Szejka (l.8),
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach,
praca pod kierunkiem Anny Janickiej

Anna Bogdał (l.9),
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Antonina Skorodzień (l.9),
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Orzeszu,
praca pod kierunkiem Bożeny Jankowiak

Nadia Walczak (l.9),
Pracownia „Okienko” przy Siemianowickim Centrum Kultury,
praca pod kierunkiem Doroty Micior-Gajewskiej

Julianna Woźnica (l.9),
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy,
praca pod kierunkiem Justyny Diak

Eryk Hajduczek (l.10),
Dom Kultury w Leszczynach
praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Agata Kuchta (l.10),
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 6 
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem
Katarzyny Sienkan-Krząkały

Nataniel Misala (l.10),
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 z Żorach,
praca pod kierunkiem Małgorzaty Hanslik

Agata Zeman (l.10),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku,
praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

KATEGORIA III – SZKOŁY PODSTAWOWE Klasy V–VIII:

Jakub Masłowski (l.10),
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jadwigi w Świerklanach, 
praca pod kierunkiem Joanny Krawczyk

Agata Dziura (l.11),
Pracownia „Okienko” przy Siemianowickim Centrum Kultury,
praca pod kierunkiem Doroty Micior-Gajewskiej

Lena Gawron (l.11),
Pracownia „Okienko” przy Siemianowickim Centrum Kultury,
praca pod kierunkiem Doroty Micior-Gajewskiej

Aleksandra Jaroszek (l.11)
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Martyna Kania (l.11)
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 4 
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Zuzanna Masłowska (l.11),
Miejski Ośrodek Kultury „Rebus” w Żorach,
praca pod kierunkiem Elżbiety Pierchały

Milena Nowak (l.11),
Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie,
praca pod kierunkiem Iwony Foryś

Daria Szyma (l.11),
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 4 
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Karolina Szweda (l.11),
Szkoła Podstawowa w Palowicach, praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

Roksana Wurst (l.11),
Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie,
praca pod kierunkiem Iwony Foryś

Paulina Wybierek (l.11),
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Maja Dworowy (l.12),
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Patrycja Fydrych (l.12),
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jadwigi w Świerklanach, 
praca pod kierunkiem Joanny Krawczyk

Zuzanna Horny (l.12), 
Szkoła Podstawowa w Książenicach,
praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

Kewin Jaworek (l.12),
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem  Ewy Bartoszek

Julia Jes (l.12),
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 3
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

Milena Kasperek (l.12),
Dom Kultury w Leszczynach
praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Justyna Knopik (l.12),
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Teresy Grzonki

Marta Kropińska (l.12),
1 Szkoła Społeczna im. Janusza Korczaka w Gliwicach,
praca pod kierunkiem Joanny Klebanowicz

Julia Mazur (l.12),
Dom Kulturyw Leszczynach, 
praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Wiktoria Mydlak (l.12),
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Gliwicach,
praca pod kierunkiem Sylwii Malcharczyk

Natalia Radojewska (l.12),  
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

Anna Szczebiot (l.12),
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 6 
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

Dominik Baron (l.13),
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Orzeszu-Jaśkowicach,
praca pod kierunkiem Mirosławy Wyleżoł-Mołdrzyk

Łukasz Beer (l.13),
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy,
praca pod kierunkiem Justyny Diak

Anna Chryczyk (l.13),
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej
w Książenicach, praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

Paweł Dudiak (l.13),
1 Szkoła Społeczna im. Janusza Korczaka w Gliwicach,
praca pod kierunkiem Joanny Klebanowicz

Patrycja Kowol (l.13),
Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim,
praca pod kierunkiem Magdaleny Zaton

Daniel Pisarek (l.13),
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Jadwigi w Świerklanach, 
praca pod kierunkiem Joanny Krawczyk

Marta Biela (l.14),
Szkoła Podstawowa w Bełku,
praca pod kierunkiem Mirosławy Wyleżoł-Mołdrzyk

Nicole Tułak (l.14),
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stanicy,
praca pod kierunkiem Justyny Diak

KATEGORIA IV – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Kamila Grzywna (l.17),
Pracownia „Okienko” przy Siemianowickim Centrum Kultury,
praca pod kierunkiem Doroty Micior-Gajewskiej

Krystyna Syty (l.17),
Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku,
praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA, MIENIA i ŁADU SPOŁECZNEGO RADY MIEJSKIEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH:

Aleksandra Kurek (l. 13),
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Suszcu,
praca pod kierunkiem Lucyny Kozak-Stylok


Nadchodzące wydarzenia

  1. AKCJA ODDAWANIA KRWI

    11 grudnia 2020 godz. 08:00 - 17:00
  2. LEMON – koncert

    13 lutego 2021 godz. 19:00 - 20:30
  3. ACH TEN BRODWAY – koncert utworów musicalowych

    27 lutego 2021 godz. 18:00 - 20:00
  4. ŚWIATŁO NADCHODZI – spektakl baletowy

    21 kwietnia 2021 godz. 18:00
  5. Dzień Matki z telewizją TVS

    23 maja 2021 godz. 18:00
Zmień wielkość czcionki
Zmień kontrast