MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

Wyniki  XVI Wojewódzkiego
Plastycznego Konkursu Ekologicznego
 pod hasłem:
„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”  Czerwionka-Leszczyny 2009 


 Laureatów zapraszamy na finał konkursu połączony z otwarciem wystawy pokonkursowej
 oraz rozdaniem nagród 20 kwietnia 2009 r. o godz. 9.00 w sali widowiskowej 
 Miejskiego Ośrodka   Kultury w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Wolności 2

 

NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI OCHRONY ŚODOWISKA, ROLNICTWA, LEŚNICTWA
I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI RADY MIEJSKIEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH:

-Jakub Landek (l.8), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

NAGRODY
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA:
-Lena Czekańska (l.5), Pszczyńskie Centrum Kultury,
praca pod kierunkiem Urszuli Rainko

-Aleksandra Kołowrot (l.6), Przedszkole Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima
w Rybniku, praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

-Wojtek Szewczyk (l.6), Przedszkole Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima
w Rybniku, praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

-Nikodem Sarna (l.6), Przedszkole Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima
w Rybniku, praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

-Jennifer Lewandowska (l.6), Przedszkole Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima
w Rybniku, praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

-Karolina Łazorczyk (l.6), Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Stanowicach,

praca pod kierunkiem Urszuli Kowalskiej

-Julia Góra (l.5), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

praca pod kierunkiem Roberta Myszki

-Weronika Koperwas (l.6), Przedszkole Nr 8 im. Krasnala Hałabały w Czerwionce-Leszczynach,
praca pod kierunkiem Grażyny Hagowskiej

-Klaudia Przewdzing (l.6), Przedszkole Nr 10 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Danuty Szmandry

-Joanna Klasik (l.6), Dom Kultury w Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Zuzanna Smolarz (l.5), Przedszkole Nr 11 im. Jana Brzechwy w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Ireny Rejczak

-Klaudia Młyńska (l.5), Przedszkole Nr 1”Promyczek” w Czerwionce-Leszczynach z Oddziałem Integracyjnym, praca pod kierunkiem Grażyny Ciołek

-Adam Musiolik (l.5), Przedszkole Nr 1 ”Promyczek” w Czerwionce-Leszczynach z Oddziałem Integracyjnym, praca pod kierunkiem Grażyny Ciołek

-Klaudia Pala (l.6), Przedszkole Nr 7 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Grażyny Starzec

-Zuzanna Kralka (l.4), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury
w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Agata Burian (l.5), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Mateusz Dembowski (l.6), Przedszkole Nr 6 „Pod Jarzębiną” w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Jamro

-Julia Jakieła (l.6), Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Żorach, Przedszkole Nr 9,

praca pod kierunkiem Anity Pali

-Paulina Wiaterek (l.6), Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Żorach, Przedszkole Nr 9,

praca pod kierunkiem Anity Pali

-Emilia Janecka (l.4), Przedszkole Nr 8 im. Krasnala Hałabały w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Mirosławy Dyrdy

-Aleksander Pala (l.5), Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Żorach, Przedszkole Nr 9,

praca pod kierunkiem Anity Pali

-Zuzanna Janik (l.5), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Vanessa Grzybek (l.6), Przedszkole w Bełku, praca pod kierunkiem Danuty Szulik

-Ireneusz Wnuk (l.6), Przedszkole Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima
w Rybniku, praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki 
KATEGORIA – SZKOŁY PODSTAWOWE:

-Daria Jarosławska (l.12), Zespół Szkół w Rydułtowach

praca pod kierunkiem Barbary Durczok

-Martyna Dudek (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 24 w Zabrzu,

praca pod kierunkiem Danuty Woskowicz

-Jakub Grzegorzek (l.10), Dom Kultury Leszczyny,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Kinga Czuja (l.7), Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Sabina Buchta (l.12), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Nr 2
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Julia Olejarczyk (l.7), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Julia Iskra (l.11), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Klaudyna Studzińska (l.13), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Nr 2,
praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Marlena Stypka (l.7), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury
w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Julia Krzywicka (l.9), Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

praca pod kierunkiem Elżbiety Kupny

-Alicja Właszczuk (l.7), Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, praca pod kierunkiem Anny Styś

-Martyna Miszczak (l.13), Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, praca pod kierunkiem Anny Styś

-Barbara Paździorko (l.12), Miejski Ośrodek Kultury Żory Świetlica w Rowniu,

praca pod kierunkiem Anity Pali

-Aleksandra Drąg (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 24 w Zabrzu,

praca pod kierunkiem Danuty Woskowicz

- Milena Pierchała (l.7), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury
w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Julia Kasperek (l.7), Pracownia Plastyczna Kameleon przy Młodzieżowym Domu Kultury
w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Daria Wieczorek (l.12), Szkoła Podstawowa w Szczerbicach, praca pod kierunkiem Anny Babiak

-Aleksandra Rak (l.10), Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Martyna Hanzel (l.9), Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, praca pod kierunkiem Anny Styś

-Karolina Okoń (l.13), Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, praca pod kierunkiem Anny Styś

-Michał Buczak (l.9), Pszczyńskie Centrum Kultury, praca pod kierunkiem Urszuli Rainko

-Bartek Kaszyca (l.10), Szkoła Podstawowa Nr 36 w Tychach,

praca pod kierunkiem Beaty Kordon

-Kesja Konopczak (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 24 w Zabrzu,
praca pod kierunkiem Danuty Woskowicz

-Bartłomiej Wieczorek (l.11), Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Aleksandra Witek (l.12), Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej,

praca pod kierunkiem Beaty Będkowskiej

-Zuzanna Gołębiowska (l.10), Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej,

praca pod kierunkiem Beaty Będkowskiej

-Matylda Widenka (l.8), Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Andrzej Mazur (l.11), Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Krystyny Kapusty

-Marta Kładź (l.7), Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej,

praca pod kierunkiem Anny Podsiedlik

-Jagoda Grelachowska (l.11), Ognisko Pracy Pozaszkolnej 4 „CET” w Zabrzu,

praca pod kierunkiem Iny Kruczkowskiej-Król

-Weronika Szwed (l.11), Pszczyńskie Centrum Kultury,

praca pod kierunkiem Bożeny Sekty

- Dagmara Pękała (l.9), Pszczyńskie Centrum Kultury,

praca pod kierunkiem Bożeny Sekty

-Paulina Kleinbauer (l.10), Szkoła Podstawowa Nr 36 w Tychach,

praca pod kierunkiem Beaty Kordon

- Martyna Raczkowska (l.10), Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach,

praca pod kierunkiem Barbary Durczok

-Michał Tworek (l.10), Szkoła Podstawowa Nr 22 w Zabrzu-Biskupicach,

praca pod kierunkiem Joanny Nagórnej

-Katarzyna Dolny (l.8), Siemianowickie Centrum Kultury,

praca pod kierunkiem Magdaleny Trzęsiok

-Justyna Lipus (l.8), Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Daria Będkowska (l.10), Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach,

praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Paulina Niestrój (l.12), Szkoła Podstawowa w Pstrążnej,

praca pod kierunkiem Marka Graniecznego

-Natalia Wałach (l.12), Szkoła Podstawowa w Raszczycach,

praca pod kierunkiem Marka Graniecznego

-Agata Hildebrandt (l.13), Zespół Szkół Specjalnych im. Weroniki Sherborne
w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Agnieszki Snopek

-Anna Wójcik (l.13), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Specjalnych
im. Weroniki Sherborne w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Marii Kali

-Katarzyna Białecka (l.12), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Czerwionka-Leszczyny
przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Świerklanach, praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Aneta Mołdrzyk (l.11), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Czerwionka-Leszczyny przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Świerklanach, praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Dominik Ciesielski (l.11), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Czerwionka-Leszczyny
przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Świerklanach, praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Patryk Gorażdża (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świerklanach,

praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Barbara Kuczera (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świerklanach,

praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Natalia Potoczny (l.9), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

praca pod kierunkiem Roberta Myszki

-Weronika Sobik (l.11), Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świerklanach,

praca pod kierunkiem Ilony Myszki

-Martyna Wiaterek (l.11), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej
w Książenicach, praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

-Laura Białaszek (l.12), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej
w Książenicach, praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

- Marija Vaidere (l.12), Szkoła Podstawowa w Jekabpilsie na Łotwie,

praca pod kierunkiem Łarisy Aleksandrovej

KATEGORIA – GIMNAZJA:
-Zuzanna Demel (l.14), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach Koło Plastyczne przy Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Barbary Niestrój

-Daria Zemła (l.13), Gimnazjum Nr 7 w Rybniku, praca pod kierunkiem Żanety Rarot-Szwedy

-Małgorzata Sokołowska (l.13), Gimnazjum Nr 7 w Rybniku,

praca pod kierunkiem Żanety Rarot-Szwedy

-Krzysztof Basista (l.15), Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Barbary Niestrój

-Patrycja Koronowska (l.15), Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach,

praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Magdalena Wasiak (l.15), Gimnazjum Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Karolina Malczyk (l.15), Gimnazjum Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Marta Frąckowiak (l.14), Dom Kultury w Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Patrycja Niestrój (l.14), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach Koło Plastyczne przy Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Barbary Niestrój

-Dominika Śmieja (l.15), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce-Leszczynach Koło Plastyczne przy Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Barbary Niestrój

-Paulina Blonka (l.15), Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Barbary Niestrój

-Marta Frąckowiak (l.14), Gimnazjum Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Maria Czarnasiak (l.15), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Anna Kiszka (l.15), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Joanna Koryciorz (l.16), Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, praca pod kierunkiem Anny Styś

-Anna Dulska (l.14), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

praca pod kierunkiem Krzysztofa Rumina

-Agnieszka Binda (l.15), Gimnazjum Nr 3 przy Zespole Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Klaudia Wycisk (l.15), Zespół Szkół Nr 5 Gimnazjum Nr 7 w Bełku,

praca pod kierunkiem Mirosławy Wyleżoł-Mołdrzyk

-Bartłomiej Ogiela (l.15), Gimnazjum Nr 3 przy Zespole Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

KATEGORIA – LICEA:

-Patrycja Ogorka (l.19), Klub Pastel Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

praca pod kierunkiem Krzysztofa Rumina

-Agnieszka Pyszny (l.17), Dom Kultury w Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Mariusz Kamiński (l.21), Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych Nr 6 w Katowicach, praca pod kierunkiem Jolanta Chlebisz

-Estera Gibiec (l.20), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Specjalnych
 im. Weroniki Sherborne w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Marii Kali

-Elżbieta Kapusta (l.18), Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach,  

praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Anna Kulisz (l.17), Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach, praca pod kierunkiem Adama Niesyto

 

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij