MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.


Galeria:
losowa fotka

Wieczór z operetką i humorem
KONCERT ODWOŁANY

 wystąpią
 Naira Ayvazyan i Tomasz Białek
25 kwietnia 2010 roku, godz.17:00,  sala widowiskowa MOK
Bilety w cenie 20,00 zł. do nabycia od 23 marca w kasie MOK, ul. Wolności 2
w Czerwionce.
Kasa czynna: poniedziałek, wtorek, środa - 9.00 - 15.00,
czwartek, piątek - 11.00 - 17.00
POSŁUCHAJ !

 

Naira Ayvazyan - Życiorys

 

 

     Naira Ayvazyan urodziła się i wychowała w Armenii. Debiutowała w wieku 9 lat na scenie Erewańskiej Opery Narodowej. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w szkole wokalno – aktorskiej, którą ukończyła z wyróżnieniem.

Po przybyciu do Polski kontynuowała naukę w śląskich szkołach i uczelniach artystycznych. Studentka i absolwentka Szkoły Muzycznej II st. w Gliwicach, Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Szkoły Operowej Aleksandra Teligi, po której ukończeniu otrzymała tytuł Artysty Scen Muzycznych. Swoje umiejętności kształciła również na kursach mistrzowskich światowej sławy barytona Igora Kuszplera, solisty Opery Lwowskiej.

Naira Ayvazyan jest laureatką wielu festiwali wokalnych, m.in. „Viva Il Canto” w Cieszynie, „Gloria” w Supraślu, „Viva Puccini” w Czeladźi. Brała udział w konkursach wokalnych takich jak: „Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Fr. Platówny” we Wrocławiu, „Konkurs Operetkowy” im. I. Borowickiej” w Krakowie, „Konkurs Wokalny im. A. Didura w Bytomiu.

Naira Ayvazyan śpiewa repertuar operetkowy, operowy, musicalowy i piosenki ze światowego repertuaru.

Ma w swoim dorobku artystycznym współpracę z Teatrami Muzycznymi, Orkiestrami Symfonicznymi i Operowymi. Koncertuje na scenach muzycznych całej Polski. Podczas swojej krótkiej kariery nawiązała współpracę ze znakomitymi dyrygentami, min; Marcin Nałęcz – Niesiołowski, Sławomir Chrzanowski, Lesław Sałacki, Marian Vach, Wojciech Szaliński.

Wszechstronnie uzdolniona zarówno wokalno jak i taniecznie uwielbia zaskakiwać publiczność

swoją sceniczną metamorfozą. Kocha śpiew, taniec i ….......

piękne suknie.

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij