MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

 

Wyniki

XVIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego

pod hasłem: OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Czerwionka-Leszczyny 2011

Temat: Nasze pejzaże 

Zapraszmy laureatów na uroczyste wręczenie nagród
28 kwietnia 2011 roku o godz. 10:00
 do sali widowiskowej MOK w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Wolności 2

 

NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI OCHRONY ŚODOWISKA, ROLNICTWA, LEŚNICTWA  I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI RADY MIEJSKIEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH:

-Magdalena Stępień (l. 15), Publiczne Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa w Częstochowie, praca pod kierunkiem Jowity Jagusiak-Gondro

 

NAGRODY
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA:

-Bartosz Sobczuk (l. 5), Pracownia Plastyczna „Kontrasty” przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku, praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

-Oliwia Ochętal (l. 5), Świetlica Dzieci i Młodzieży w Czuchowie,

praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Oskar Kolasiński (l. 6), Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczejkowicach, praca pod kierunkiem Ewy Kani i Aleksandry Strojny

-Julia Machulik (l. 6), Klub Kultury w Dębieńsku, praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Oliwia Niedziela (l. 6), Świetlica Dzieci i Młodzieży w Czuchowie,

praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Martyna Belkius (l. 6), Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Książenicach,

praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

-Martyna Kłosek (l. 6), Przedszkole Nr 1 w Świerklanach,

praca pod kierunkiem Mirosławy Frydeckiej

-Martyna Szewczyk (l. 6), Przedszkole Nr 7 „Skarbnikowa Willa” w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Danuty Bartoszek

-Martyna Matusiak (l. 6), Przedszkole Nr 22 w Żorach,

praca pod kierunkiem Agnieszki Sikorskiej i Katarzyny Zbijowskiej-Musiał

-Natalia Raszka (l. 6), Przedszkole Nr 8 im. „Krasnala Hałabały” w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Aleksandry Szymury

-Wiktoria Pielorz (l.6), Przedszkole Nr 42 w Rybniku, praca pod kierunkiem Moniki Pielorz

 

KATEGORIA – SZKOŁY PODSTAWOWE:

-Agnieszka Kruk (l. 7), Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach,

praca pod kierunkiem Urszuli Stodółkiewicz-Flak

-Natalia Kania (l. 7), Szkoła Podstawowa Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 2

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Julia Hyla (l. 8), Szkoła Podstawowa w Tąpkowicach, praca pod kierunkiem Adeli Truchlewskiej

-Adrian Gabryszewski (l. 8), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

-Eliza Achtelik (l. 8), Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Marcelina Wystemp (l. 8), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Joanna Klasik (l. 8), Dom Kultury w Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Julia Gwóźdź (l. 9), Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Bogumiły Stanek

-Zuzanna Wieczorek (l. 9), Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku, praca pod kierunkiem Danuty Sarny

-Oskar Rudzki (l. 9), Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej,

praca pod kierunkiem Beaty Będkowskiej

-Anna Porażka (l. 9), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 w Wodzisławiu Śląskim,

praca pod kierunkiem Natalii Sternik-Popardy

-Magdalena Tkacz (l. 9), Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mikołowie,

praca pod kierunkiem Ewy Wocław

-Kajetan Osajda (l. 9), Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mikołowie,

praca pod kierunkiem Ewy Wocław

-Milena Studencka (l. 10), Miejskie Centrum Kultury – Klub „Papiernik” w Żywcu,

praca pod kierunkiem Lilianny Pleńkowskiej

-Kamila Tomułka (l. 10), Szkoła Podstawowa Nr 3 w Raciborzu,

praca pod kierunkiem Krystyna Schroeder

-Katarzyna Uchnast (l.10), Miejski Dom Kultury w Myszkowie,

praca pod kierunkiem Marzeny Lech

-Barbara Sun (l. 10), Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach,

praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Wiktoria Makaryk (l. 10), Szkoła Podstawowa Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 2

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Aleksandra Szypuła (l. 10), Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Julia Morgała (l. 10), Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Wirginia Schmidt (l. 10), Miejskie Centrum Kultury w Mysłowicach, praca pod kierunkiem Urszuli Stodółkiewicz-Flak

-Paweł Bocheński (l. 11), Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 w Jastrzębiu Zdroju,

praca pod kierunkiem Kariny Korduły-Bloch

-Karolina Pifczyk (l. 11), Świetlica Dzieci i Młodzieży w Czuchowie,

praca pod kierunkiem Teresy Peszke

-Grzegorz Kuźnik (l. 11), Dom Kultury w Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Marta Kubacka (l. 11), Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Władysława Jagiełły w Tychach,

praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Jakub Rutka (l. 12), Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 w Jastrzębiu Zdroju,

praca pod kierunkiem Kariny Korduły-Bloch

-Anna Malcherczyk (l. 12), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Anna Barańska (l. 12), Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Natalia Glin (l. 12), Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Agnieszka Paździor (l. 12), Szkoła Podstawowa w Olzie, praca pod kierunkiem Renaty Wali

-Dorota Nowakowska (l. 12), Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic w Rybniku, praca pod kierunkiem Ewy Laski

-Iga Wieczorek (l. 13), Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 w Rybniku, praca pod kierunkiem Moniki Tomat

-Karolina Czech (l. 13), Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie,

praca pod kierunkiem Wiesławy Sobczak-Skaby

 

KATEGORIA – GIMNAZJA:

-Paweł Nowakowski (l. 13), Gimnazjum Nr 6 w Tychach, praca pod kierunkiem Beaty Kordon

-Magdalena Rola (l. 13), Gimnazjum Nr 6 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Dominika Smołka (l. 14), Gimnazjum w Lyskach, praca pod kierunkiem Hanny Wyglendy

-Halina Lip (l. 14), Gimnazjum Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Kinga Herman (l. 14), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Aleksandra Gołyś (l. 14), Gimnazjum Nr 5 przy Zespole Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Aleksandra Wrzosek (l. 14), Gimnazjum Nr 5 przy Zespole Szkół Nr 4

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Paulina Kaleta (l. 14), Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Knurowie,

praca pod kierunkiem Aliny Włosek

-Anna Tomala (l. 15), Gimnazjum Nr 17 w Rybniku,

praca pod kierunkiem Ewy Szymeckiej-Sury

-Karolina Fritz (l. 15), Społeczne Gimnazjum w Rybniku, praca pod kierunkiem Hanny Wyglendy

-Marta Miękinia (l. 15), Szkoła Podstawowa Nr 1 przy Zespole Szkół Nr 1

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Ewa Kniażycka (l. 15), Gimnazjum Nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Agnieszka Biskup (l. 15), Gimnazjum Nr 3 przy Zespole Szkół Nr 2 w Czerwionce-Leszczynach,

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

-Kinga Bugdol (l. 15), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Marta Sobik (l. 15), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku,

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

-Joanna Pędraś (l. 15), Publiczne Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa w Częstochowie, praca pod kierunkiem Jowity Jagusiak-Gondro

-Monika Musiolik (l. 16), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Gimnazjum

A. Mickiewicza w Jejkowicach, praca pod kierunkiem Barbary Araszkiewicz

-Mateusz Bubik (l. 16), Gimnazjum Nr 13 (Specjalne) przy Zespole Szkół Nr 9 im. dr M. Witczaka w Jastrzębiu Zdroju, praca pod kierunkiem Elżbiety Karwowskiej

-Angelika Adamczyk (l. 16), Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 w Wodzisławiu Śląskim,

praca pod kierunkiem Natalii Sternik-Popardy

-Justyna Kumorek (l. 16), Miejskie Centrum Kultury – Klub „Papiernik” w Żywcu,

praca pod kierunkiem Ewy Hańczak


KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

-Marta Frąckowiak (l. 16), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Nr 4 w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

-Paulina Kubasiak (l. 16), Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu, praca pod kierunkiem Adama Niesyto

-Magdalena Wasiak (l. 17), Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Marzeny Muras

-Paulina Jankowska (l. 18), Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej,

praca pod kierunkiem Cezarego Sowy

-Katarzyna Bucior (l. 18), Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach

 

 

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij