MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

  VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MAŻORETEK "PARADA"  - PROTOKÓŁ


Protokół posiedzenia jury
VI OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU MAŻORETEK  „PARADA'2014”


który odbył się dnia 11.05.2014r. w Czerwionce-Leszczynach


 


Jury obradowało w składzie:


  1. Jolanta Belko

  2. Teresa Nycz

  3. Irena Bernacka

                Po obejrzeniu  157  prezentacji  jury postanowiło przyznać:

     

    w kategorii  BATON

     

    solo – kadetki

    I           Julia Jarocka              Seniorita         Dobrzeń Wielki

    II          Julia Jasiczek             Mały Zygzak   Czerwionka-Leszczyny

    II          Nikola Mazgaj            Astra               Rybnik

     

    solo – juniorki

    I           Ida Kokoszka             Mini Gama      Ozimek

    II          Katarzyna Sowada     Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Wiktoria Pańczyk       Mały Zygzak   Czerwionka-Leszczyny

     

    solo – seniorki

    I           Dominika Kłoda          Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

    II          Marta Czachowska    Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

    III         Dżesika Skórska        Eksplozja        Żory

               

    duo/trio – kadetki

    I           Julia Troszyńska, Emilia Krawczyk  Diament          Ozimek

    II          -

    III         -

     

    duo/trio – juniorki

    I           Alicja Kamienski, Karolina Janik                               Mały Zygzak   Czerwionka-Leszczyny

    II          Anna Kotula, Emilia Front, Paulina Kinast                Gama             Ozimek

    III         Justyna Bochenek, Karolina Daniesz                       Mini Gama      Ozimek

     

    duo/trio – seniorki

    I           Paulina Korgól, Aleksandra Krutak, Justyna Szymura        Seniorita         Dobrzeń Wielki

    II          Martyna Pękała, Natalia Gembalczyk, Weronika Skupień             Aplauz             Marklowice

    III         Kinga Pierkiel, Gabriela Radwan, Aneta Szczurek              Nemezis         Hecznarowice

     

    mini formacje – kadetki

    I           Diament          Ozimek

    II          Seniorita         Dobrzeń Wielki          

    III         -

               

    mini formacje – juniorki

    wyróżnienie    - Mały Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

     

    mini formacje – seniorki

    I           Gama             Ozimek

    II          Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

    III         -

     

    formacje – kadetki

    wyróżnienie    Kropki             Czerwionka-Leszczyny

    wyróżnienie    Groszki           Czerwionka-Leszczyny

    wyróżnienie    Zygzaczek      Czerwionka-Leszczyny

     

    formacje – juniorki

    I                       Mini Gama      Ozimek

    wyróżnienie    Seniorita         Dobrzeń Wielki

    wyróżnienie    Mały Zygzak   Czerwionka-Leszczyny

               

    formacje – seniorki

    I           Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

    II          Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Gama             Ozimek

     

    w kategorii  INNE FORMY

     

    kadetki

    I           Zygzaczek      Czerwionka-Leszczyny

    II          Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Promyczek     Kuźnia Raciborska

     

    juniorki

    I           Mały Zygzak   Czerwionka-Leszczyny

    II          Artis                Rybnik

     

    seniorki

    I           Zygzak            Czerwionka-Leszczyny

    II          Akcent            Katowice

    III         Rytm               Czerwionka-Leszczyny

     

     

    w kategorii  POM – POM

     

    solo – kadetki

    I           Valeria Urbaniec        Flesz               Lubomia

    II          Martyna Janik            Diament          Ozimek

     

    solo – juniorki

    I           Agata Sander             Uśmiech         Tworków

    II          Katarzyna Sowada     Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Ida Kokoszka             Mini Gama      Ozimek

     

    solo – seniorki

    I           Julia Zawadzka          Uśmiech         Tworków

    II          Paulina Korgól            Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Aneta Pawlik              Uśmiech         Tworków

     

    duo/trio – kadetki

    wyróżnienie    Daria Koszyk, Justyna Dudek           Flesz   Lubomia         

     

    duo/trio – juniorki

    I           Martyna Draga, Patrycja Skupień, Natalia Rutkowska       Aplauz             Marklowice

    II          Donata Blokesz, Laura Gołąbek                                           Uśmiech         Tworków

    III         W. Jankowska, K. Sowada, A. Taborska                             Seniorita         Dobrzeń Wielki

     

     

    duo/trio – seniorki

    I           Joanna Lasak, Aneta Pawlik, Dominika Pilar           Uśmiech         Tworków

    II          Angelika Gajda, Justyna Sklorz                                Copacabana   Ciasna

    III         Aneta Solisch, Simona Czarnecka                           Flesz               Lubomia

     

    mini formacje – kadetki

    I           Flesz               Lubomia

    II          Rytm III           Czerwionka-Leszczyny

    III         Diament          Ozimek

     

    mini formacje – juniorki

    I           Uśmiech         Tworków

    II          Mini Gama      Ozimek

    III         Flesz               Lubomia

     

    mini formacje – seniorki

    I           Uśmiech         Tworków

    II          Gama             Ozimek

    III         Rytm I             Czerwionka-Leszczyny

     

    formacje –  kadetki

    I           Pantery – przedszkolaki        Gliwice

    II          Flesz                                       Lubomia

    III         Diament                                 Ozimek

     

    formacje –  juniorki

    I           Uśmiech                     Tworków

    II          Rytm II                                   Czerwionka-Leszczyny

    III         Mini Gama                 Ozimek

     

    formacje –  seniorki

    I           Gama             Ozimek

    II          Seniorita         Dobrzeń Wielki

    III         Aplauz             Marklowice

     

     


 


BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij