MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.


Galeria:
losowa fotka

XI Międzynarodowy
Konkurs Poetycki

"O Złote Cygaro Wilhelma"
ROZSTRZYGNIĘTY !
28.09.2007
"Stara Piwnica" Miejskiego Ośrodka Kultury

                                         P R O T O K Ó Ł
Z FINAŁU XI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU POETYCKIEGO
„O ZŁOTE CYGARO WILHELMA” W DNIU 28 WRZEŚNIA 2007
  

 Jury (Anna Kałuża, Danuta Opacka-Walasek) pod przewodnictwem Pawła Majerskiego ustaliło, że do finału konkursu dopuszczone są prace opatrzone godłami:

  1. Antonio
  2. Trudny Klient
  3. Miłosz Michałowski
  4. Non Notus
  5. M.A.J.
  6. Fan Fanfar

Po wysłuchaniu autorów Jury zdecydowało przyznać nagrody:

I nagrodę w wysokości 1.500,00 zł brutto i „złote cygaro” dla Michaliny Janyszek (godło M.A.J.)  z Olsztyna Dwie równorzędne drugie nagrody w wysokości po 1.200,00 zł brutto dla Grzegorza Kwiatkowskiego  (godło Antonio) z Gdańska i Miłosza Michałowskiego (godło Miłosz Michałowski) z Łodzi III nagrodę w wysokości 900,00 zł  brutto dla Czesława Markiewicza (godło Fan Fanfar) z Zielonej Góry oraz  dwa wyróżnienia w wysokości po 600,00 zł brutto dla Marcina Łukasza Makowskiego (godło Non Notus) ze Stargardu Szczecińskiego i Agaty Chmiel (godło Trudny Klient) z Michałowic.

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij