MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka


ZESTAWIENIE LAUREATÓW

FESTIWALU TAŃCA

INSPIRACJE 2016


(zobacz szczegóły)

Kategoria SHOW DANCE grupa wiekowa 8-11 lat

 

I MIEJSCE – MAŁY FLEX za układ CALINECZKA

 

II MIEJSCE – APLAUZ KADETKI za układ HOKUS POCUS

 

III MIEJSCE – D3 za układ DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – DOMINO za układ FLAMINGI

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – PARADOX MINI za układ DESZCZ

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – GRUPA TANECZNA D'EFEKT II za układ PIRACI

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – RYTM KADETKI za układ SUMMER

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – MAŁY RYTM za układ SI!

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – MAŁA REAKTYWACJA za układ PAPUGI

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – MINI FIGIEL za układ ELEMENTS

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – OMEGA za układ HOW I FEEL

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – ROZTAŃCZONA DWÓJECZKA za układ IMPRESJA ZIMOWA

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – DOMINO MINI za układ NIEZWYKŁY PREZENT

 


 

Kategoria JAZZ DANCE grupa wiekowa 8-11 lat

 

I MIEJSCE – VIVERO MASTER KIDS za układ BLUES SISTERS

 

II MIEJSCE – D2 za układ W DRODZE NA SZCZYT

 

III MIEJSCE – ENIGMA JUNIOR za układ ŻURAWIE

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – WOW JAZZ za układ RÓŻOWA PANTERA

 


 

Kategoria STREET DANCE grupa wiekowa 8-11 lat

 

I MIEJSCE – GIVE ME A FIVE

 

II MIEJSCE – GRW SKILLS

 

III MIEJSCE – DIZZY za układ POWER GIRLS

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – EUFORIA za układ SZALONE MINIONKI

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – FLASH DANCE za układ FREAK

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – EUFORIA MINI 1 za układ PINGWINY

 


 

Kategoria SHOW DANCE grupa wiekowa 12-15 lat

 

I MIEJSCE – PARADOX za układ KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH

 

II MIEJSCE – KLEKSIK za układ W OBJĘCIACH SNU

 

III MIEJSCE – RYTM JUNIORKI za układ STAR WARS

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – MAŁY ZYGZAK za układ DESZCZOWĄ PORĄ

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – FLEX za układ DRZEWO

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – FLESZ II za układ PIOTRUŚ PAN

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – EUFORIA 1 za układ FANKI ELVISA

 


 

Kategoria JAZZ DANCE grupa wiekowa 12-15 lat

 

I MIEJSCE – VIVERO MASTER JUNIOR za układ WHAT IS JAZZ

 

II MIEJSCE – FORMA za układ DOGONIĆ MARZENIA

 

III MIEJSCE – SZEPTEM za układ TĘTNO

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – ENIGMA za układ DOKĄD

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – SIGMA za układ UKOJENIE

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – D1 za układ W POSZUKIWANIU SIEBIE

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – D4 za układ POTRAFIĘ

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – VIVERO za układ JUNIOR RITZ

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – SLIDE za układ POZA DOMEM

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – D'EFEKT I za układ GROŹNIE

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – FIGIEL

 


 

Kategoria STREET DANCE grupa wiekowa 12-15 lat

 

I MIEJSCE – TORNADO grupa SENIORKI

 

II MIEJSCE – GRW TEENS

 

III MIEJSCE – NO NAME

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – TORNADO grupa JUNIORZY

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – FRESH BEAT

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – DYNAMIC TEAM za układ LET’S DANCE

 


 

Kategoria SHOW DANCE grupa wiekowa 16-26 lat

 

I MIEJSCE – ARTIS za układ NIE

 

II MIEJSCE – RYTM SENIORKI za układ NEW YORK, NEW YORK

 

III MIEJSCE – UŚMIECH za układ CYRK

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – GRW ART TEAM za układ ZŁE SNY

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – REFLEX za układ NIEPOKÓJ

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – APLAUZ SENIORKI za układ BASIMA

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – KLEKS za układ SZYBKO UPŁYWA CZAS

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – MISZ-MASZ GRUPA „A” za układ PUSZKA PANDORY

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – EXJAZZ za układ CATS

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – FLESZ I za układ KILER

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – REAKTYWACJA za układ LALKI

 


 

Kategoria JAZZ DANCE 16-26 lat

 

I MIEJSCE – ZA MGŁĄ za układ AUDYTORIUM

 

II MIEJSCE – VIVERO MASTER za układ DO CIEBIE, PANIE

 

III MIEJSCE – MODERN MOTION za układ WCIĄŻ SZUKAM

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – BISS za układ CIENIE SAMOTNOŚCI

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – KLEKS za układ RAZEM CZY OSOBNO?

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – MISZ-MASZ GRUPA „A” za układ ODMIENNE STANY

 

ŚWIADOMOŚCI

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – ZESPÓŁ PANOPTICUM za układ O PORANNYM BRZASKU

 


 

Kategoria STREET DANCE grupa wiekowa 16-26 lat

 

I MIEJSCE – SO WHAT?!

 

II MIEJSCE – TORNADO GR, DREAM za układ DREAM TEAM

 

III MIEJSCE – EUFORIA & SOLVAY CREW

 

WYRÓŻNIENIE 1 STOPNIA – KETCH DI FLOW

 

WYRÓŻNIENIE 2 STOPNIA – UŚMIECH za układ KAWASAKI

 

WYRÓŻNIENIE 3 STOPNIA – EFEKT za układ ZŁODZIEJE

 

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij