MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

LISTA FINALISTÓW

MŁODZIEŻOWEGO

FESTIWALU MUZYCZNEGO

2016


(ZOBACZ SZCZEGÓŁY)

6 maja 2016 roku w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach zaprezentowali się Laureaci Młodzieżowego Festiwalu Muzycznego 2016. Festiwal odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Rybnickiego Damiana Mrowca.
W przesłuchaniach festiwalowych uczestniczyło 200 wykonawców, w tym zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, wokalno-ruchowe, instrumentalne oraz soliści i duety. Uczestników oceniało jury w składzie: Stefania Szyp, Katarzyna Wuwer i Janina Wystub. Celem imprezy skierowanej do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz placówek oświaty i kultury była prezentacja dorobku muzycznego.Organizatorami festiwalu było Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce – Leszczynach.

Lista Laureatów MFM 2016

Nagroda Starosty Rybnickiego

  1. Zespół „La Corda”, op. Mariusz Miszkurka, MDK w Rybniku

  2. Zespół dzwonkowy, op. Katarzyna Wałek, SP w Przegędzy

  3. Maja Czyż, op. Jarosław Hanik, DK w Rybniku-Chwałowicach

  4. Klaudyna Siwek, op. Anna Jędrzejak, POPP przy ZS 3 w Czerwionce- Leszczynach

  5. Zespół „Małe Światło”, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

Nagroda Specjalna

  1. Sebastian Pikus, op. Barbara Kondrot, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach

  2. Julia Krótki, op. Grażyna Krótki, SP nr 20 w Rybniku

  3. Zespół „Zefirek”, op. Monika Sachs-Wajner, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  4. Elizabeth Pryka, op. Monika Sachs-Wajner, Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  5. Agnieszka Mazelanik, op. Monika Sachs-Wajner, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  6. Karolina Albińska, op. Monika Sachs-Wajner, Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  7. Katarzyna Kulejewska i Karol Bociek, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  8. Anita Procek, op. Magdalena Grzegorzek, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  9. Zuzanna Okseniuk, op. Anna Jędrzejak, POPP przy SP 8 Czerwionka-Leszczyny

  10. Kinga Woźnica, op. Sylwia Jakubiec, ZS w Rydułtowach

  11. Zespół „TERE-Z-KI”, op. Sylwia Jakubiec, ZS w Rydułtowach

  12. Zespół „The Secret Project”, op. Stefan Drożdżok, OPP w Rydułtowach

  13. Zespół „Turbulencja”, op. Stefan Drożdżok, OPP w Rydułtowach

  14. Zuzanna Żurczak, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, IV LO w Rybniku

  15. Bettina Krzykawska, op. Joanna Gajda, Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych Tychy

  16. Zespół „Remedium”, op. Agnieszka Janas, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  17. Zespół „Fermata” op. Marzena Czerwińska-Konsek, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  18. Aleksandra Pawłowicz, op. Joanna Solich, SP nr 1 Rydułtowy

  19. Karolina Hozer i Marianna Gembalczyk, op. Mirosława Piernikarska, MDK Rybnik

  20. Zespół muzyki dawnej „Fermata”, op. Hanna Krupka, SP nr 3 w Rybniku

  21. Zespół „Coda”, op. Ewa Skupień, Gimnazjum w Marklowicach

  22. Zespół wokalny klasy 3, op. Ewa Skupień, Gimnazjum w Marklowicach

  23. Bartosz Łyczek, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy Gimnazjum w Piecach

  24. Aleksandra Widawska, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy Gimnazjum w Piecach

  25. Julia Kaszuba, op. Katarzyna Kasperczyk, SP w Rogowie

  26. Klaudia Tomala, op. Krzysztof Kłosek, ZSP w Łaziskach

  27. Magdalena Szweter, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, ZSP 9 w Rybniku

  28. Maria Porszke, op. Agnieszka Janas, SP nr 28 w Rybniku

  29. Michalina Porszke, op. Agnieszka Janas, SP 28 w Rybniku

  30. Agata Szweter, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, ZSP 9 w Rybniku

  31. Alicja Kubik i Agata Kraszczyńska, op. Sylwia Lubszczyk, MOK Radlin

Nagroda I stopnia

  1. Marta Konsek, op. Barbara Kondrot, POPP przy Gimnazjum w Jejkowicach

  2. Zespół „Wiolinki”, op. Aleksandra Wolner, ZSP nr 7 w Rybniku

  3. Martyna Krótki, op. Barbara Broda-Malon, Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  4. Aleksandra Krótki, op. Barbara Broda-Malon, Gimnazjum nr 7 w Rybniku

  5. Dominika Błaszczyk, op. Katarzyna Wałek, SP w Przegędzy

  6. Marta Koczy, op. Monika Sachs-Wajner, Śląskie Centrum Muzyczne w Rybniku

  7. Zespół „Trzynastka”, op. Monika Sachs-Wajner, OPP Zespół „Przygoda” przy SP nr 13 w Rybniku

  8. Dominika Drapacz i Magdalena Hałucha, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  9. Zespół „Światełko”, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  10. Kamila Sobczak, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  11. Emilia Tomaszewska, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  12. Zespół „Takt”, op. Karina Marcol, POPP przy SP w Gaszowicach

  13. Wiktoria Lach, op. Sylwia Jakubiec, ZS Rydułtowy

  14. Nikola Kampe i Adam Szebesta, op. Karolina Filec, MDK w Rybniku

  15. Martyna Kuczok, op. Kazimierz Sosna, SP nr 18 w Rybniku

  16. Zespół „The Change”, op. Stefan Drożdżok, OPP Rydułtowy

  17. Victoria Zondlo, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, II LO w Wodzisławiu Śląskim

  18. Emilia Szurek, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, II LO w Rybniku

  19. Zespół „Kolorowe Nutki”, op. Agnieszka Janas, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  20. Zespół „Stokroty”, op. Agnieszka Janas, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  21. Wiktoria Henek, op. Izabela Antończak, ZS nr 3 w Wodzisławiu Śląskim

  22. Wirginia Chlebowska, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, JC Music w Wodzisławiu Śląskim

  23. Zuzanna Głowacka, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, JC Music w Wodzisławiu Śląskim

  24. Laura Strużek, op. Marzena Czerwińska-Konsek, OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku

  25. Zespół fletowy, op. Anna Jędrzejak, POPP przy SP 8 w Czerwionce-Leszczynach

  26. Kornelia Grzesło, op. Martyna Kwolek, MDK w Mikołowie

  27. Milena Żuchowicz i Lena Borowiecka, op. Patrycja Żydek, POPP przy SP w Czernicy

  28. Emila Pawelec, op. Katarzyna Wojtala, Kuźnia Talentów CKM Gostyń

  29. Weronika Godyń, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

  30. Marta Sobik, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

  31. Zespół „Chichoty”, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy SP nr 3 w Rybniku

  32. Zespół „Tonika”, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy Gim 10 w Rybniku

  33. Małgorzata Adynowska i Martyna Myszka, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy SP nr 3 w Rybniku

  34. Natalia Bernard, op. Beata Babilas, POPP przy SP Stanowice

  35. Zespół „Młode Trio”, op. Maciej Skowroński, Mariusz Miszkurka, MDK w Rybniku

  36. Wiktoria Budny, op. Henryka i Jakub Moroń, SP 12 w Jastrzębiu Zdroju

  37. Victoria Pustelak, op. Henryka i Jakub Moroń, SP 12 w Jastrzębiu Zdroju

  38. Oliwia Gatnar, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy ZSP w Szczerbicach

  39. Zuzanna Strokosz, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy Gim w Piecach

  40. Kamil Lampka, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy Gim w Piecach

  41. Błażej Władarz, op. Krzysztof Kłosek, ZSP w Łaziskach

  42. Marta Nowosielska, op. Sylwia Lubszczyk, MOK Radlin

  43. Julia Jonderko, op. Joanna Paruzel, ZSPG nr 2 w Rydułtowach

  44. Zuzanna Konieczny, op. Joanna Paruzel, ZSPG nr 2 w Rydułtowach

  45. Zespół fletowy, op. Jolanta Sprus, POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach

  46. Chór „Gaudeo”, op. Maria Skrobol, przy Gim i SP nr 1 w Świerklanach

  47. Zespół „Leszczynki”, op. Jolanta Sprus, POPP przy ZS 1 w Czerwionce-Leszczynach

  48. Izabela Palik, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

  49. Julia Klapuch, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

  50. Emilia Klapuch, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

Nagroda II stopnia

  1. Zuzanna Kondrot, op. Katarzyna Koczy, Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku

  2. Natalia Jarominek, op. Zbigniew Dobrzyński, POPP przy Gim w Jejkowicach

  3. Laura Mąka, op. Zbigniew Dobrzyński, POPP przy Gim w Jejkowicach

  4. Anna Fojcik, op. Zbigniew Dobrzyński, SP Jejkowice

  5. Paweł Salamon, op. Katarzyna Wałek, SP w Przegędzy,

  6. Alina Więcek, op. Krystyna Zaskórska i Dorota Jezior, MOK Czerwionka-Leszczyny

  7. Maja Cichy, op. Magdalena Grzegorzek, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka-Leszczyny

  8. Patrycja Chentosz, op. Karina Marcol, POPP przy SP w Gaszowicach

  9. Milena Procek, op. Karina Marcol, POPP przy SP w Gaszowicach

  10. Justyna Szulim, op. Beata Mazurek, Miejska SP nr 4 w Knurowie

  11. Marcelina Durczok, op. Katarzyna Moric, SP nr 2 w Rydułtowach

  12. Julia Rusin, op. Kazimierz Sosna, SP n 18 w Rybniku

  13. Emila Erdmann, op. Kazimierz Sosna, SP n 18 w Rybniku

  14. Zespół „Nonsens”, op. Stefan Drożdżok, Gim nr 1 w Rydułtowach

  15. Natalia Gierlich, SP nr 8 Czerwionka-Leszczyny

  16. Dominika Kapek, op. Sylwia Skiba, GOK w Pawłowicach

  17. Karolina Żurek, op. Sylwia Skiba, GOK w Pawłowicach

  18. Maryla Banachowska, op. Marcin Lubos, ZSO Rudy – Gim w Rudach

  19. Zespół „Małe Stokroty”, op. Agnieszka Janas, OPP Przygoda

  20. Natalia Olejak, op. Beata Wawoczny, SP nr 19 w Rybniku

  21. Wiktoria Gaszka, op. Lidia Brachaczek, ZSP nr 15 w Rybniku

  22. Monika Lęża, op. Wioletta Żanowska, ZS Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu Zdroju

  23. Edyta Pytlik, op. Tomasz Kurij, MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

  24. Aleksandra Grela, op. Marzena Konsek-Czerwińska, ZSP nr 11 w Rybniku

  25. Zofia Kunert, op. Martyna Kwolek, MDK w Mikołowie

  26. Małgorzata Podeszwa, op. Martyna Kwolek, MDK w Mikołowie

  27. Patrycja Solich, op. Joanna Solich, SP nr 1 w Rydułtowach

  28. Zespół „Espressivo”, op. Joanna Solich, SP nr 1 w Rydułtowach

  29. Zespół „Emvida”, op. Katarzyna Wojtala, Kuźnia Talentów CKM Gostyń

  30. Vanessa Kosma, op. Katarzyna Wojtala, Kuźnia Talentów CKM Gostyń

  31. Adrianna Kosińska, op. Katarzyna Wojtala, Kuźnia Talentów CKM Gostyń

  32. Julia Moczała, op. Patrycja Gąsior, ZS w Skrzyszowie

  33. Marta Liszka, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy SP nr 3 w Rybniku

  34. Julia Szolc, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy Gim nr 10 w Rybniku

  35. Zespół wokalny klasy 2, op. Ewa Skupień, Gimnazjum w Marklowicach

  36. Julia Hajduk, op. Beata Babilas, POPP przy SP Stanowice

  37. Wiktoria Gensty, op. Barbara Stawinoga, Gim w Kornowacu

  38. Zespół „Przyjaciele”, op. Mariusz Miszkurka, Karolina Filec, MDK w Rybniku

  39. Zofia Iwańska, op. Maria Skrobol, POPP przy Gim w Świerklanach

  40. Wioletta Parka, op. Maria Skrobol, POPP przy SP 1 w Świerklanach

  41. Patrycja Krezmer, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy ZSP w Szczerbicach

  42. Patrycja Goworowska, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy Gim w Piecach

  43. Zespół „Jumapasso”, op. Beata Wawoczny, SP nr 19 w Rybniku

  44. Daria Pryczek, op. Krzysztof Kłosek, ZSP w Łaziskach

  45. Zofia Stacha, op. Justyna Cieślik-Szendzielorz, SP nr 1 w Rydułtowach

  46. Matylda Błaszczak, op. Sylwia Lubszczyk, MOK Radlin

  47. Dominika Pindor, op. Joanna Paruzel, ZSPG nr 2 w Rydułtowach

  48. Zespół „Good Idea”, Hufiec ZHP Błękitne Niebo w Rydułtowach

Nagroda III stopnia

  1. Magdalena Jarska, op. Magdalena Grzegorzek, Stowarzyszenie Artystyczno-Muzyczne Czerwionka – Leszczyny

  2. Zespół wokalny, op. Barbara Kondrot, POPP przy SP w Jejkowicach

  3. Julia Rzyp, op. Anna Jędrzejak, POPP przy SP 8 Czerwionka-Leszczyny

  4. Weronika Bugdol, op. Katarzyna Moric, SP nr 2 w Rydułtowach

  5. Zespół „Querdas”, op. Katarzyna Moric, Gim nr 2 w Rydułtowach

  6. Małgorzata Magiera, op. Marcin Lubos, ZSO Rudy SP w Rudach

  7. Igriana Bartoszek, op. Marcin Lubos, ZSO Rudy SP w Rudach

  8. Daria Korzeniewska, op. Marcin Lubos, ZSO Rudy SP w Rudach

  9. Zespół „Sweet Water”, op. Agnieszka Janas, OPP Przygoda

  10. Karolina Sawicka, op. Tomasz Kurij, Społeczna Szkoła Podstawowa w Łaziskach

  11. Julia Panek, op. Tomasz Kurij, Społeczna Szkoła Podstawowa w Łaziskach

  12. Zespół Szkolny, op. Kornelia Maroszek, SP nr 28 w Rybniku

  13. Oliwa Kapica, op. Kornelia Maroszek, SP nr 28 w Rybniku

  14. Julia Haraf, op. Ewa Czerwińska, Gim w Turzy Śląskiej

  15. Zespół wokalno-instrumentalny klas 4-6, op. Bernadeta Popek, SP w Czernicy

  16. Tercet wokalny, op. Bernadeta Popek, ZSP w Pawłowie

  17. Zespół „Lilijki”, op. Patrycja Żydek, POPP przy SP w Czernicy

  18. Zespół „Majrs”, op. Patrycja Żydek, POPP przy SP w Czernicy

  19. Emilia Smolka, op. Katarzyna Wojtala, Kuźnia Talentów CKM Gostyń

  1. Zespół „Tonus”, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy SP 3 w Rybniku

  2. Wiktoria Drygierczyk, op. Mirosława Piernikarska, MDK przy SP 3 w Rybniku

  3. Agnieszka Żokowska, op. Ewa Skupień

  4. Zespół wokalny, op. Beata Babilas, POPP przy SP Stanowice

  5. Danuta Piecowska, op. Mariusz Miszkurka, MDK w Rybniku przy OHP

  6. Laura Abrachamczyk, op. Maria Skrobol, POPP przy Gim w Świerklanach

  7. Sandra Kocjan, op. Maria Skrobol, POPP przy Gim w Świerklanach

  8. Wiktoria Lubszczyk, op. Maria Skrobol, POPP przy Gim w Świerklanach

  9. Wiktoria Lach, op. Katarzyna Brachaczek, POPP przy ZSP w Szczerbicach

  10. Julia Florczak, op. Maria Skrobol, POPP przy  Gimnazjum w Świerklanach

  11. Karolina Kuczera, op. Maria Skrobol, POPP przy SP 1 w Świerklanach

 


 

 


BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij