MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.


Galeria:
losowa fotka

2 GRUDNIA 2007 GODZ. 18:00
KONCERT
"FULL POWER SPIRIT"
& "TESTIMONIUM"
KOŚCIÓŁ P.W. ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, LESZCZYNY
2 grudnia o godz. 18:00 w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Leszczynach k. Rybnika 
odbędzie się koncert zespołów FULL POWER SPIRIT (hip-hop Dekalog)  i TESTIMONIUM
Pomysł wspólnego występu powstał podczas XV - ostatniej - edycji Festiwalu Piosenki Religijnej KANAAN.
Koncert rozpoczyna cykl imprez kontynujących dzieło festiwalu w szczególności poprzez prezentację
piosenki religijnej jako formy ewangelizacj i jedności w różnych miejscach i środowiskach.
Zapraszają: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach - Organizator, Parafia św. Andrzeja Boboli oraz SEBI - Studio Reklamy Wartości.
ZAPRASZAMY - wstęp wolny !
O zespole FPS...
"Zespół Full Power Spirit tworzy trzech 22-latków: Picia, Dzyroooo i Miru mieszkających na osiedlu w Białej Podlaskiej. Wokalną część ich poczynań uzupełnia Pati. Każdy z nich ma swój własny bagaż życiowych doświadczeń, ale na problemy szarej codzienności znaleźli jedno i to samo rozwiązanie, jakim jest Jezus Chrystus. Odkąd zaczęli razem grać, opowiadają o tym, o czym niewiele osób chce słuchać. Razem z przyjaciółmi pokazują, że wiara to "nie skostniała, martwa sprawa, ale żywa siła, która daje radość, pokój i życie. W swoich utworach często w żartobliwy i prosty sposób mówią o celu i sensie ludzkiego życia oraz o zagrożeniach czyhających na młodych ludzi.
F.P.S. zagrał do tej pory ponad 120 koncertów w najróżniejszych miejscach Polski od szkół przez zakłady poprawcze, domy dziecka i wielkie telewizyjne koncerty na stricte hip-hopowych imprezach skończywszy. Na swoim koncie mają nagranie singla demo oraz udane koncerty w wielu miejscach w Polsce. Współpracowali z Marcinem Pospieszalskim, m. in. podczas koncertu, jaki odbył się w maju w Warszawie z okazji urodzin Jana Pawła II. Grali z uznanymi w Polsce formacjami tj. Voo Voo, 2TM2,3, Sistars, Vienio Pele, Mor.Wa. i Fenomen. Brali udział w projektach muzycznych realizowanych przez takich muzyków jak: Piotr Baron, Grzech Piotrowski, Piotr Nazaruk , Marcin Pospieszalski. Wystąpili na największym w Europie wschodniej koncercie muzyki tworzonej przez artystów chrześcijan Song of Songs w Toruniu".
BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij