MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

Wyniki

XXIV Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego

pod hasłem:

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Czerwionka-Leszczyny 2017

Temat:

Owady w służbie ludziom i światu

Finał konkursu oraz wręczenie nagród laureatom

odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. o godzinie 10:00

w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach

przy ul. 3 Maja 36A.

 

NAGRODY

 

    KATEGORIA – PRZEDSZKOLA:

    Paulina Dyrbuś (l. 4), Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Szczejkowicach,

    praca pod kierunkiem Aleksandry Strojny

    Amelia Syrek (l. 4), Przedszkole w Jankowicach, praca pod kierunkiem Małgorzaty Juraszczyk

    Agnieszka Dwornicka (l. 5), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

    praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

    Julianna Fuks (l. 5), Przedszkole nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

    praca pod kierunkiem Marii Gilgi, Joanny Wieczorek i Moniki Sobieskiej

    Alicja Janoszek (l. 5), Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych,

    praca pod kierunkiem Anety Grymel

 

Bruno Just (l. 5), Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych,

 

praca pod kierunkiem Anety Grymel

 

Roksana Szczyrbowska (l. 5), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Lena Wiśniewska (l. 5), Przedszkole Miejskie nr 51 w Bytomiu,

 

praca pod kierunkiem Iwony Raczkiewicz

 

Lena Dudek (l. 6), Przedszkole nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Grażyny Hagowskiej

 

    Zuzanna Janeczek (l. 6), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikołowie,

    praca pod kierunkiem Renaty Faron i Dagmary Tokarskiej

    Agata Kolarczyk (l. 6), Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” w Rybniku,

    praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Adrianna Łupka (l. 6), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Gliwicach,

 

praca pod kierunkiem Anny Janickiej

 

    Małgorzata Słowik (l. 6), Przedszkole nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

    praca pod kierunkiem Agaty Chudyki, Jadwigi Piontek i Grażyny Ciołek

 

Małgorzata Szewczyk (l. 6), Przedszkole nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Joanna Cieślik

 

    Maja Majewska (l. 7), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

    praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

 


 

KATEGORIA – SZKOŁY PODSTAWOWE:

 

Maria Bartecka (l. 7), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej

 

w Książenicach, praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

 

Bartłomiej Białek (l. 7), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gliwicach,

 

praca pod kierunkiem Joanny Klebanowicz

 

Piotr Boberek (l. 7), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Zuzanny Śmieji

 

Alicja Jendrowiak (l. 7), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Martyna Kania (l. 7), Zespół Szkół nr 2 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Kacper Klimczak (l.7), Zespół Szkół nr 5 w Bełku,

 

praca pod kierunkiem Mirosławy Wyleżoł-Mołdrzyk

 

Jakub Kusiak (l. 7), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Anna Kuźnik (l. 7), Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

 

Julia Nowak (l. 7), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Edyta Pawlik (l. 7), Siemianowickie Centrum Kultury,

 

praca pod kierunkiem Doroty Micior-Gajewskiej

 

Maja Pluta (l. 7), Zespół Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Dominiki Machulec

 

Antek Wójcik (l. 7), Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach,

 

praca pod kierunkiem Barbary Malasiewicz

 

Agata Zeman (l. 7), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

 

Oliwier Balcar (l. 8), Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Lyskach,

 

praca pod kierunkiem Małgorzaty Drożdż

 

Amelia Cieślik (l. 8), Zespół Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Dominiki Machulec

 

Martyna Dziewior (l. 8), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

 

Julia Kania (l. 8), Zespół Szkół nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Roksana Kołek (l. 8), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

 

Liliana Wuzik (l.8), Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Lyskach,

 

praca pod kierunkiem Małgorzaty Drożdż

 

Filip Machulec (l. 8), Zespół Szkół nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Edyty Płonki

 

Kinga Rojek (l. 8), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Danuty Sarny

 

Wiktoria Ryszka (l. 8), Zespół Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Dominiki Machulec

 

Magdalena Sitko (l. 8), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Neuman-Betki

 

Zofia Skwara (l. 8), Zespół Szkół nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Michał Szostek (l. 8), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce,

 

praca pod kierunkiem Agnieszki Smołki

 

Zuzanna Kopczyńska (l. 9), Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach,

 

praca pod kierunkiem Agnieszki Toczyłowskiej

 

Szymon Kosiński (l. 9), Zespół Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Dominiki Machulec (dwie prace)

 

Szymon Kufel (l. 9), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikołowie,

 

praca pod kierunkiem Anny Kamyckiej

 

Liliana Lademann (l. 9), Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieruniu,

 

praca pod kierunkiem Moniki Przewoźnik i Katarzyny Estkowskiej

 

Konrad Nocoń (l. 9), Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Antonina Otto (l. 9), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Krystyny Komorowskiej

 

Kinga Koleśnicka (l. 10), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 2

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Dominik Kondzielnik (l. 10), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej

 

w Książenicach, praca pod kierunkiem Krystyny Szulc

 

Karolina Kubieniec (l. 10), Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

 

Patryk Machnik (l. 10), Szkoła Podstawowa w Raszczycach,

 

praca pod kierunkiem Marka Graniecznego

 

Mateusz Marek (l. 10), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej

 

w Palowicach, praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

 

Julia Nosiadek (l. 10), Szkoła Podstawowa im. H. M. Góreckiego w Czernicy,

 

praca pod kierunkiem Marka Graniecznego

 

Sandra Szlachta (l. 10), Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

 

Kamil Ścibik (l. 10), Zespół Szkół nr 2 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Martyna Babińska (l. 11), Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Moniki Horny

 

Małgorzata Bartoszek (l. 11), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Małgorzata Iwaniuk (l. 11), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Zuzanny Śmieji

 

Kinga Kolarczyk (l. 11), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczerbicach,

 

praca pod kierunkiem Marka Graniecznego

 

Paulina Konsek (l. 11), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 4

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Zuzanna Lewandowska (l.11), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Zuzanny Śmieji

 

Martyna Pająk (l. 11), Szkoła Podstawowa w Stanowicach,

 

praca pod kierunkiem Ewy Kontny-Paszek

 

Natalia Szarlak (l. 11), Szkoła Podstawowa nr 37 w Tychach,

 

praca pod kierunkiem Barbary Malasiewicz

 

Karolina Świder (l. 11), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 4

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Jagna Chmura (l. 12), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

 

Agata Jordan (l. 12), Zespół Szkół w Rydułtowach, praca pod kierunkiem Barbary Durczok

 

Wiktoria Neumann (l. 12), Szkoła Podstawowa nr 8 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Julia Ożóg (l. 12), Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Beaty Pietrek

 

Alicja Potuszyńska (l. 12), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Martyna Szewczyk (l. 12), Zespół Szkół nr 4 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Sena Shi Chi (l. 13), Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach,

 

praca pod kierunkiem Joanny Klebanowicz

 

Iga Siatka (l. 13), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole „Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Oliwia Świderska (l. 13), Zespół Szkół nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Jolanty Sprus

 

Alicja Tokarczyk (l. 13), Zespół Szkół nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Jolanty Sprus

 


 

KATEGORIA – GIMNAZJA:

 

Barbara Dudek (l. 14), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 4

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Wiktoria Głombica (l. 13), Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Milady Więckowskiej

 

Sebastian Góralczyk (l. 15), Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Agnieszki Połednik

 

Natalia Kania (l. 12), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 2

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Ewy Bartoszek

 

Milena Marzec (l. 15), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 4

 

w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Justyna Połednik (l. 14), Gimnazjum nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Julia Pruszowska (l. 14), Teatr Ziemi Rybnickiej, praca pod kierunkiem Barbary Budki

 

Dagmara Słupina (l. 15), Gimnazjum nr 1 w Mikołowie,

 

praca pod kierunkiem Aleksandry Lelonek

 

Anna Stephan (l. 15), Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 

Marianna Szustak (l. 13), Gimnazjum nr 1 w Czerwionce-Leszczynach,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Sienkan-Krząkały

 


 

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

 

Barbara Bugdol (l. 17), Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Przygoda” w Rybniku,

 

praca pod kierunkiem Katarzyny Michalik-Kiszki

 

Katarzyna Filus (l. 18), Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Zabrzu,

 

praca pod kierunkiem Wiesława Darewskiego

 

Paulina Szczęsny (l. 19), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół

 

Specjalnych w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Agnieszki Snopek

 

Aleksandra Szopa (l. 20), Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół Specjalnych w Czerwionce-Leszczynach, praca pod kierunkiem Agnieszki Snopek

 


 

NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA, LEŚNICTWA I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI RADY MIEJSKIEJ

 

W CZERWIONCE-LESZCZYNACH:

 


 

Hanna Piórecka (l. 6), Przedszkole im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych,

 

praca pod kierunkiem Beaty Świętochowskiej

 

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij