MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.


Galeria:
losowa fotka

PIĄTEK Z TEATREM DLA DOROSŁYCH
W „STAREJ PIWNICY” W CZERWIONCE

Zapraszamy do „Starej Piwnicy” na wyjątkowe spotkanie z monodramem na podstawie tekstu Wieniedikta Jerofiejewa.
„Moskwa Pietuszki” to swoista pielgrzymka Wieniedikta Jerofiejewa – alkoholika, myśliciela, poety i wnikliwego obserwatora z Dworca Kurskiego – do niewielkiej miejscowości Pietuszki. Podróż ta czasami tragiczna, czasami zabawna, to znów nostalgiczna, jednak zawsze prawdziwa i szczera, zawsze dotyczy Człowieka, patrzy w jego kierunku. Co najważniejsze – mimo upływu czasu (utwór powstał w 1969 roku), powieść ta nic nie traci na swej aktualności. Tak poznaje się Wielkość, Klasykę w najlepszym wydaniu. Powtórzmy za Ernestem Hemingwayem – „Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać”.

 

Wykonanie: Piotr Józef Adamczyk

Termin: 6 kwietnia 2018, godz. 18.00

Czas trwania: 65 min.

Miejsce: Stara Piwnica, ul. Wolności 2, Czerwionka

Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasie CKE

oraz na miejscu przed spektaklem lub na stronie:
http://www.ckecl.pl/kup-bilet/

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij