MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.


Galeria:
losowa fotka

Wiejski Dom Kultury w Szczejkowicach


KLIKNIJ ABY WEJŚĆ NA STRONĘ WDK SZCZEJKOWICE
www.domkultury-szczejkowice.pl.tl

 


Nadzór nad funkcjonowaniem placówki sprawuje Miejski Ośrodek Kultury. Działalność Wiejskiego Domu Kultury adresowana jest głównie dla dzieci. Działają tutaj zarówno zespoły artystyczne, jak i kluby oraz stowarzyszenia. Zespół śpiewaczo-obrzędowy Familijo i Teatr Żywego Słowa przygotowują repertuar na imprezy okolicznościowe organizowane w sołectwie, jak np. Dzień Babci, Dzień Kobiet, Dzień Górnika.  W Domu Kultury spotykają się także członkowie Związku Emerytów i Rencistów, Klubu Honorowych Dawców Krwi, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Polskiego Związku Gołębi Pocztowych.

 

Adres:

44-246 Szczejkowice,

ul. Rybnicka 7,

tel.: (32) 431 78 71,

 

kierownik: Celestyna Wodok

czynny: od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij