MOK Czerwionka-Leszczyny
WITAMY W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY W CZERWIONCE-LESZCZYNACH. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ BOGATEJ OFERTY KULTURALNEJ.






Galeria:
losowa fotka

Nagrody i wyróżnienia zespołów MOK w 2008 roku:

ŚLĄSKI KABARET I KAPELA PODWÓRKOWA „TRZY OFIARY DROGI DO EUROPY":

  • II MIEJSCE W KATEGORII KAPELE LUDOWE I PODWÓRKOWE NA XXVIII WODZISŁAWSKICH SPOTKANIACH Z FOLKLOREM

  • II MIEJSCE W KATEGORII ŚPIEWAK LUDOWY DLA CZESŁAWA ŻEMŁY NA XXVIII WODZISŁAWSKICH SPOTKANIACH Z FOLKLOREM

TEATRALNY ZESPÓŁ INTEGRACYJNY „DZIEWIĄTKA":

  • I MIEJSCE NA TEATRALNYCH I RECYTATORSKICH SPOTKANIACH PLACÓWEK SPECJALNYCH „BLISKIE SPOTKANIA" W CZERWIONCE-LESZCZYNACH,
  • II MIEJSCE NA XIV DZIECIĘCYM FESTIWALU TEATRALNYM W CZERWIONCE-LESZCZYNACH,
  • III MIEJSCE NA SZKOLNYM FESTIWALU TEATRALNYM W BĘDZINIE.

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY "KAROLINKI"

    - III MIEJSCE W KATEGORII ZESPOŁY ŚPIEWACZE W III PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ   
      "STADNICKA LIPA 2008" W PILCHOWICACH


ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO „RYTM 1" POD KIERUNKIEM BEATY GUŻDY

  • I MIEJSCE W KATEGORII GIMNAZJA NA VI TURNIEJU TAŃCA DISCO W SKOCZOWIE 

  • II MIEJSCE NA XII KONKURSIE TAŃCA W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CHWAŁOWICACH

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO „RYTM 2" POD KIERUNKIEM BEATY GUŻDY

  • I MIEJSCE W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE NA VI TURNIEJU TAŃCA DISCO W SKOCZOWIE

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CHWAŁOWICACH 

  • V MIEJSCE NA WODZISŁAWSKIEJ GALI TANECZNEJ "MIX" 2008 WODZISłAW ŚLĄSKI


SOLISTKA MAGDALENA GRZEGORZEK POD KIERUNKIEM KRYSTYNY ZASKÓRSKIEJ:

  • GRAND PRIX W KATEGORII MUZYCZNEJ SOLIŚCI NA ŚLĄSKIM FESTIWALU MŁODYCH „HELIKON 2008"

  • II MIEJSCE W KATEGORII SOLIŚCI NA PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 2008 W GLIWICACH

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA „SPECJALNE" NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

  • III MIEJSCE NA WOJEWÓDZKIM FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2008 W CZĘSTOCHOWIE

ZESPÓŁ TANECZNY „ZYGZAK" POD KIERUNKIEM KATARZYNY GRZEGORZEK:

  • II MIEJSCE W KATEGORII INSCENIZACJA NA PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 2008 W GLIWICACH

  • III MIEJSCE NA XII KONKURSIE TAŃCA W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

  • IV MIEJSCE NA WODZISŁAWSKIEJ GALI TANECZNEJ "MIX" 2008 WODZISłAW ŚLĄSKI

  • III MIEJSCE Brązowa jodła na Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce'2008.

  • Dwa wyróżnienia 1-go stopnia na Festiwalu Tańca Nowoczesnego "Arabeska" w Radzionkowie, dla grup Zygzak i Mały Zygzak.

NAGRODA ZA CAŁOKSZTAŁT PRACY DLA KATARZYNY GRZEGORZEK

NA PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 2008 W GLIWICACH



ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „ŚWIATEŁKO" POD KIERUNKIEM KRYSTYNY ZASKÓRSKIEJ I DOROTY JEZIOR:

  • II MIEJSCE W KATEGORII ZESPOŁY MUZYCZNE NA NA PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 2008 W GLIWICACH

  • WYRÓŻNIENIE II STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „AKCENCIK" POD KIERUNKIEM DOROTY JEZIOR:

  • I MIEJSCE W KATEGORII ZESPOŁY MUZYCZNE NA NA PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 2008 W GLIWICACH

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

DUET ORGANOWY „BASIA I DAWID" POD KIERUNKIEM KRYSTYNY ZASKÓRSKIEJ:

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA „SPECJALNE" NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

KWARTET GITAROWY POD KIERUNKIEM MARIUSZA ŚNIEGULSKIEGO:

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA „SPECJALNE" NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

OKTET GITAROWY POD KIERUNKIEM MARIUSZA ŚNIEGULSKIEGO:

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

DUET GITAROWY POD KIERUNKIEM MARIUSZA ŚNIEGULSKIEGO:

  • WYRÓŻNIENIE I STOPNIA NA XVIII FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

GRUPY PLASTYCZNE-DOM KULTURY W LESZCZYNACH-INSTRUKTOR KATARZYNA SIENKAN-KRZĄKAŁA:

  • POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „DĘBY DĘBIEŃSKA- NIEMI ŚWIADKOWIE HISTORII"- MARTA GABIGA, ANNA WALCZAK - KWALIFIKACJE DO WYSTAWY,

  • XV WOJEWÓDZKI PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA" - ANNA STEPHAN, JULIA SZOSTEK, MARTA FORMELA, PIOTR SZYMAŃSKI- NAGRODY

  • POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „OBRAZ ŚLĄSKA WE WRZEŚNIU I SIERPNIU 1939 ROKU W OPARCIU O LITERATURĘ"- FINAŁ- JOANNA KLASIK, GRZEGORZ KUŹNIK, MARTA FORMELA, MAGDALENA MAZIARZ, PIOTR SZYMAŃSKI- NAGRODY, BARBARA BINDA, NATALIA PIETRASZ, JAKUB GRZEGORZEK, JULIA SZOSTEK,PATRYCJA SZINDLER, NATALIA, BYWALEC, MATEUSZ SZOSTEK- KWALIFIKACJE DO WYSTAWY.

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „DOM"- FINAŁ GRZEGORZ STEPHAN, AGNIESZKA BINDA- NAGRODY, BARBARA BINDA, JOANNA KLASIK, AGATA ZARZYCKA- KWALIFIKACJE DO WYSTAWY.

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZAPROŚ ANIOŁY DO SZKOŁY"- MARTA FORMELA II MIEJSCE, ANNA WALCZAK- WYRÓŻNIENIE

GRUPA PLASTYCZNA - MOK W CZERWIONCE - INSTRUKTOR TERESA PESZKE :
        XV WOJEWÓDZKI PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”
        - MARTYNA BARYŚ – NAGRODA


GRUPA PLASTYCZNA - KLUB KULTURY W DĘBIEŃSKU  - INSTRUKTOR TERESA PESZKE :
      XV WOJEWÓDZKI PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”
      - DOMINIKA BZDZIUCH – NAGRODA
     OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BARWY JESIENI”- KLAUDIA LOREK – WYRÓŻNIENIE


GRUPA PLASTYCZNA–SZKOŁA PODSTAWOWA W STANOWICACH  - INSTRUKTOR TERESA PESZKE :
     XV WOJEWÓDZKI PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”
     - ANETA KONIECKA – NAGRODA

 

BIP

© Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce Leszczynach 2006
tel. / fax: 032 4311634, 032 4318955 / polityka prywatności

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij