Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WIECZÓR Z …MUZYKĄ – koncert

26 października 2018 godz. 18:00

wstęp wolny

„Wieczór z … muzyką”, to kolejny wieczór z cyklu „Wieczorów z …”, mających na celu promowanie artystów, czy to profesjonalistów, czy amatorów zamieszkałych lub pochodzących z Czuchowa. Podczas tych wieczorów mogą oni zaprezentować szerszej grupie społeczeństwa swój dorobek artystyczny.

Pierwszy wieczór odbył się w 2013 r. Był to „Wieczór z Marią”, artystką amatorką, która podczas tego wieczoru przedstawiła kilka swoich obrazów olejnych i malowanych farbą akrylową, parę rysunków, głównie portretów i kartki okolicznościowe robione ręcznie. Przeczytała również kilka wierszy swojego autorstwa oraz przedstawiła z koleżanką Celiną skecz, który specjalnie napisała na tę okoliczność.

W 2015 r. odbył się drugi wieczór, „Wieczór z Karoliną”, profesjonalną artystką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale projektowania ceramiki i szkła. Goście tego wieczoru mogli zapoznać się z techniką wyrabiania ceramiki artystycznej oraz podziwiać piękne wyroby ceramiczne zaprezentowane przez Karolinę.

Trzeci wieczór, „Wieczór z Januszem”, który odbył się w 2016r., był to wieczór w klimacie azjatyckim. Janusz od ponad 30 lat pasjonuje się sztuką i kulturą japońską, dlatego podczas tego wieczoru można było zobaczyć piękne wyroby z laki, prawdziwe japońskie kimono i wszystkie dodatki do tego stroju, japońskie miecze oraz podziwiać piękne obrazy malowane techniką Suibokuga, czyli malowane tuszem.

Czwarty wieczór, który odbył się w zeszłym roku, to „Wieczór z Gabrielą”. Gabriela z zamiłowania „maluje” obrazy igłą i nitką, czyli haftuje ściegiem krzyżykowym. Goście tego wieczoru mogli podziwiać ponad 70 pięknych obrazów różnych tematycznie, krajobrazy, obrazy o tematyce sakralnej, obrazy z życia wzięte, przedstawiające przyrodę, itp.

W roku bieżącym w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach 26 października o godz. 18.00 odbędzie się piąte już z kolei spotkanie z cyklu „Wieczór z …”, a będzie to „Wieczór z muzyką”. Podczas tego wieczoru będzie można posłuchać różnego rodzaju muzyki i śpiewu utalentowanych muzycznie artystów z Czuchowa:

  • Anita Procek – wokal

  • Antoni Grzybek – pianino

  • Wiktoria Dziubany – pianino

  • Ala Michniewicz – wokal

  • Michał Bera – organy

  • Claudia i Kasia Chwołka – wokal

  • chór „Magnificat”

oraz gościnnie zespół „Małe Światło”

Program wieczoru jest różnorodny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAPRASZAMY!

Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
26 października 2018
Godzina:
18:00
Koszt:
wstęp wolny

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach
Telefon:
32 4311 634
Adres e-mail:
mokcl@mokcl.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

CENTRUM KULTURALNO-EDUKACYJNE
3 Maja 36D
Czerwionka-Leszczyny, 44-230 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia