Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ocalić od Zapomnienia”

Plastyczny Konkurs Ekologiczny przeznaczony jest dla wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek specjalnych, uczestników pozalekcyjnych zajęć plastycznych oraz osób indywidualnych. Konkurs ma regionalne znaczenie, gdyż obejmuje swoim zasięgiem województwo śląskie. Tematyka konkursu jest różnorodna. Hasła konkursowe wskazują m.in. na wszystkie te miejsca, zjawiska, które młody człowiek, dziecko uznaje za warte ocalenia i zapamiętania. Efektem finalnym przedsięwzięcia jest wystawa pokonkursowa oraz katalog wystawy. Na wystawę pokonkursową składają się prace wyróżnione i nagrodzone przez jury.

Cele konkursu:

  • pobudzanie i rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie na piękno i problemy najbliższego środowiska, stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń plastycznych najmłodszego pokolenia.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po galerii prac XXVII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego „Ocalić od zapomnienia” 2020 w Czerwionce-Leszczynach.

XXVIII Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ocalić od zapomnienia”

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach po raz dwudziesty ósmy organizuje Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”.

UWAGA
Prace należy dostarczyć lub przesłać pocztą na adres:

Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach, ul. 3 Maja 36 D, 44-230 Czerwionka-Leszczyny do dnia 30 września 2021 roku.

Wyniki XXVIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego oraz data finału połączona z otwarciem wystawy pokonkursowej i wręczeniem nagród zostanie podana w terminie późniejszym na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

Regulamin XXVIII Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego
>>pobierz>>

Karta opisowa pracy
>>pobierz>>

Zgody
>>pobierz>>


Nadchodzące wydarzenia

  1. Wieczór z Sinatrą – koncert

    26 września 2021 godz. 18:00 - 19:30
  2. DEUTSCHE SCHLAGER & VOLKSMUSIK – koncert

    7 listopada 2021 godz. 15:30 - 18:00
  3. Krzysztof Daukszewicz

    22 stycznia 2022 godz. 16:00 - 17:30
Zmień wielkość czcionki
Zmień kontrast